Suchy zębodół po ekstrakcji zęba

Dziś mija 17 dzień po ekstrakcji zęba, po której zrobił mi się suchy zębodół. Wyrywana była chirurgicznie dolna ósemka. Po wyrwaniu jak nie ustępował ból byłam jeszcze dwa razy u stomatologa, raz miałam założony opatrunek, a za drugim razem Pani doktor powiedziała, że jest ok i żebym płukała i ewentualnie kawełek polopiryny s. Dziura wciąż jest bardzo duża, a chciałabym zrobić wyciski (do aparatu stałego). Co powinnam stosować żeby jak najszybciej pomóc zagoić się ranie? Dodam, że nadal boli.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal występuje ból proszę koniecznie udać się do stomatologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć