Suplement pomagający w przyswajaniu wiedzy

Witam, za jakis czas mam bardzo wazny egzamin na uczelni i chciałbym się wspomóc jakimś lekiem lub suplementem w przyswajaniu wiedzy. Wiec jakim lekiem mógłbym się zainteresować? ostatnio przeczytałem na forum, ze swietnym lekiem na pomoc w nauce jest lucetam, lub tez kilka innych leków neotropowych. Czy ten lek jest wart mojej uwagi? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Witam,
zdecydowanie odradzam tego typu suplementy ze względu na ich skład. Zazwyczaj są to produkty zawierające substancje podnoszące ciśnienie tętnicze, co w efekcie zaburza poczucie senności. Z pewnością jednak nie pomagają w przyswajaniu wiedzy. Proszę zdrowo się odżywiać i prowadzić higieniczny tryb życia, głównie w obrębie odpowiedniej ilości snu a wiedza będzie przyswajana w sposób właściwy.
Beyer-Wygońska Sylwia

Witam! Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie zdrowej diety, bogatej w tz. żywność dla mózgu czyli produktów poprawiających naszą sprawność intelektualną, pamięć i koncentrację. Polecam ryby morskie (źródło omega 3), siemię lniane (źródło kwsu ALA), mieszanki orzechów (źródło kwasów omega 3), jaja, zboża (źródło błonnika, witamin, omega 3) czekoladę (bogate w antyoksydanty). Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska