Suplementy diety wspomagające naukę

Witam, za jakis czas mam bardzo wazny egzamin i w zwiazku z tym mam bardzo duzo materiału do nauki, z tego wzgledu postanowiłem się wspomóc jakimś suplementem lub lekiem i zabardzo nie wiem co kupic. Ostatnio przeglądając różne fora przeczytałem, że świetnym lekiem na wspomaganie w przyswajaniu wiedzy jest lucetam, lub inne leki neotropowe. Czy tym lekiem warto będzie się zainteresować ? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Witam! Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie zdrowej diety, bogatej w tz. żywność dla mózgu czyli produktów poprawiających naszą sprawność intelektualną, pamięć i koncentrację. Polecam ryby morskie (źródło omega 3), siemię lniane (źródło kwsu ALA), mieszanki orzechów (źródło kwasów omega 3), jaja, zboża (źródło błonnika, witamin, omega 3) czekoladę (bogate w antyoksydanty). Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska