Suplementy diety nawilżające skórę twarzy i ciała

Witam!!!!! jetem 62-u letnia kobieta. Nie ukrywam, ze staram się dbac o siebie ale niestety ostatnio zauwazylam duza zmiane w gestoc skory ciala i twarzy. Jaki suplement nawilzylby mi maxymalnie skore. Wlosy tez inne. Dzieki i czekam na odp. Pozdrawiam
ponad rok temu

Witaj,
Gęstość skóry, włokien kolagenowch zmniejsza się wraz z wiekiem. W pielęgnacji ważny jest odpowieni krem, jak również dieta.
Zwróc uwagę na warzywa i owoce - zawierają witaminę A, C, które zwalczają wolne rodniki tlenowe.Przyspieszają starzenie się skóry. Ważna jest także witamina E - słonecznik, orzechy włoskie. Korzystnie na skórę działają kwasy omega 3 i 6, które znajdziej w olejach 0- wyciąg z wiesiołka, ogórecznika, oliwa z oliwek, olej lniany. Stan włosów i paznokci poprawi krzem - skrzyp, kasza jęczmienna, płatki owsiane. Pamiętaj ze żaden suplement diet nie zastąpi zdrowego żywienia.