Suplementy przy niedoczynności tarczycy

Dzień dobry. Mam mam niedoczynność tarczycy (Hashimoto), od 3 lat przyjmuję euthyrox (obecnie 75). TSH mam na poziomie 2,0. Ćwiczę i chciałbym zapytać jakie suplementy mogę przyjmować? Czy mogę przed treningiem tzw. napój dodający energię skład w porcji to: BCAA 4000 mg, Beta Alanina 3000 mg Jabłczan Cytruliny 1000 mg Chlorowodorek kreatyny 750 mg Siarczan Agmatyny 750 mg Cytryian Magnezu i Potasu po 300mg N-acetyl L-Karnityna 400mg Kofeina bezwodna 200mg N-acetyl L-tyrozyna 100 mg

Witam!
Kwestia stosowania suplementów dedykowanych dla osób uprawiających sport jest dość kontrowersyjna. Niestety preparaty mają często niedokładnie zbadany skład i brak danych na temat interakcji z lekami. Biorąc pod uwagę Pani chorobę przewlekłą oraz zażywanie leków na stałe odradzałabym Pani picie napojów energetyzujących. Zdecydowanie lepszym wyborem są napoje izotoniczne, zwłaszcza jeśli wysiłek fizyczny trwa dość długo. Jeśli chce Pani uzyskać więcej informacji na temat treningu w Pani indywidualnym przypadku, polecam konsultację z lekarzem medycyny sportu.