Swędzenie lewego sutka

Witam, od jakiegoś czasu strasznie dokucza mi swędzenie lewego sutka. Objawy są dosyć krótkotrwałe ale strszanie uciążliwe - potrafię doprowadzić do rany poprzez ciągłe ocieranie lub drapanie. Dodam że jestem alergiczką i moja skóra jest bardzo sucha i wrażliwa. Kąpię się w preparatach dla dzieci, emolium, eucerin itp. Niestety maści które posiadam typu hydrocortisonum, ostatnio dostałam pimafucort lub advantan pomagają tylko na chwile:( Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam,Paulina

Witam. Najprawdopodobniej objawy są wynikiem reakcji alergicznej. Proszę zgłosić się do dermatologa.