Swędzenie odbytu i uczucie podrażnionej skóra

Witam. Jakiś czas temu odczuwałam swędzenie odbytu. Niedawno w jego okolicy pojawiła mi się napęczniała żyłka, która boli przy ucisku. Ponadto mam uczucie jakby skóra przy odbycie była podrażniona. Udałam się do lekarza, który po badaniu stwierdził, że jestem zupełnie zdrowa i nie mam hemoroidów. Co zrobić w takiej sytuacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Jeżeli lekarza nie stwierdził choroby to ciężko jest coś więcej powiedzieć. proponuję udać się ponownie do lekarza, ale lepiej proktologa.