Świąd i parcie w odbycie a hemoroidy

Witam, Moim problemem jak przypuszczam są hemoroidy. Dokucza mi swiad odbytu nie pojawia się codzienne ale dosyć często. Na tyle intensywny ze podczas drapanie uszkadzam skórę i występuje delikatne krwawienie.Oprocz świadu, podczas parcia w toalecie istnieje wypadanie jakby poluzowanie kanaliku zwieracza a po zakończeniu wraca wszystko do normalnej postaci.Stosowala m lek na owsiki i przeciwgrzybicze, aby to wykluczyć jak również procto glyvenol czopki , niestety swiad jest dalej.blagam o pomoc

Zalecałbym wizytę u proktologa, jeśli to nie za daleko zapraszam do naszej kliniki.