Świąd szyi po pobycie w szpitalu

Witam, 1-4 grudnia lezałam w szpitalu po tygodniu zaczeła mnie sewdzic szyja, jak chem ja podrapac ona zaczyna mnie palic ogniem, po paru dniach zaczeła mnie swedziec głowa i tak ciagle swedzi po umyciu jagbym miała wszy ale sprawdzałam to nue mialam, co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem. Konieczne przeprowadzenie badania, a takiej możliwości nie mam. Sugeruję kontakt z dermatologiem. Najpewniej doszło do infekcji skóry.