Syndrom Ashermana a tabletki Yasmin

Witam:)mam syndrom ashermana. od 2 lat biorę tabletki yasmin.Po zrobieniu badań wyszło mi ,ze estradiol <5 a fsh 27.Tarczyca jest o.k cukier też, z związku z tym iz mimo stosowania diet( chodziłam do CLO nadal waże 90 kg i nie moge schudnac. Lekarz zalecił mi przyjmowanie Femoston mini w celu zwiększenia estradolu.Twierdzi ,że wtedy mój metabolizm bedzie bardziej sprawniejszy jednocześnie mam zrezygnować z Yasmin?! Co robić? boje sie ,że przez te hormony jeszcze bardziej przytyje?!

Witam. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Preparat Femoston powinien przyczynić się do podwyższenia dawki estradiolu.