Szanse na pomoc z NFZ na uzupełnienie piersi implantem przy zespole Polanda

Witam.Ur sie z zespolem polanda.Zanik miesnia piersiowego odtworzony 18 lat temu z tkanek wlasnych.Teraz kwalifikuje sie do kolejnej operacji,chciaam uzupelnic piers implantem ,gdyz w moim przypadku nie ma innej mozliwosci.Mam duza deformacje klatki piersioweJ jezeli uzupelnie lewa str to przydalo by sie i prawa.Jakie sa szanse na pomoc z nfz.Pisze,gdyz jest to powazny problem utrudniajacy mi normalne zycie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej istnieje szansa, że zabieg zostanie zrefundowany przez NFZ. Proszę skonsultować się ze specjalistą chirurgiem plastykiem, który ew. zakwalifikuje Panią do takiego zabiegu.