Szarpnięcia i nierówny rytm serca
Witam . Miałem robione wszystkie badania zwiazane z sercem włączając w to probe wysiłkową . Podstawowe badania - RTG klatki piersiowej , Morfologie , tarczycowe , na nowotwory i USG jamy brzusznej . Wystepuje u mnie szarpania , nagle mocne wybicie serca z rytmu oraz czasami kilkuminutowe kołatanie . Dochodza do tego bole w klatce piersiowej od wysokosci sutkow do obszaru podmostkowego . Mam stwierdzone lekkie wypadanie platka tylniego i biore nebilet 1/4 .Jak z tym walczyc ? brak sil juz

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
warto by było zrobić dodatkowo holter. Jeśli próba wysiłkowa jest prawidłowa to przyczyną bóli nie są niedokrwienia. Przyczyna najprawdopodobniej jest pozasercowa. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.