Szczelina międzytrzonowa na tylnych krawędziach trzonów obniżona
witam od jakiegos czasu cierpie na bole karku lewego barku i piersi . robilam juz mnostwo badan i nikt nie potrafi mi pomoc. dzisiaj odebralam wynik rtg odcika szyjnego; lordoza zniesiona, rysujace sie osteofity szczytow wyrostkow haczykowatych i na tylnych krawedziach trzonow C5-7. szczelina miedzytrzonowa Th7-L7 na tylnych krawedziach trzonow obnizona. czy to moze byc przyczyna bolu? co mam zrobic? mam 27 lat.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis może wskazywać na chorobę zwyrodnieniową, ale jest Pani młodą osobą dlatego należy rozszerzyć diagnostykę. Proponuję udać się do lekarza reumatologa. Lub najpierw do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.