Sztywność karku po operacji wycięcia guza z szyi po lewej stronie

Witam. Jestem po operacji wycięcia guza z szyji po lewej stronie. Zabieg był miesiąc temu. Nadal odczuwam sztywność karku i nie mam pełnej sprawności w lewej ręce. Czy mam powody do obaw ?

Witam , nie znam rodzaju choroby,przebiegu operacji,efektu końcowego-nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! z.żurawski

Trzeba poczekać. To za wcześnie aby prognozować. Mało tez danych (co to za guz , czy uciskał na splot ramienny - nic nie wiadomo a to ważne). Pytać operatora - poradzi najlepiej.