Szybkie przybieranie na wadze u 2-letniego dziecka

witam moja corkq ma 2 latka i wazy 22kg jest na diecie 1000 kcal i nadal przybiera na wadze. Wszystko domierzam i warzedokladnie ale nie widac rezultatow. Miala robione bqdaniana hormony rozne badnia od stop az po glowe i nic nie wyezlo wszystkie te badania byly w centrum zdrowia dsiecka w wqrszawie. Nie wiem comam dalej robic prosze o pomoc. Pozddawiam

Aleksander Ropielewski

Niestety bez szczegółowych informacji i wyników dotychczasowych badań nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Być może przybieranie na wadze związane jest z chorobą genetyczną.