Utrata wagi u 2-letniej córki

Witam mam pytanie moja coreczka w sierpniu miala 2 latka i wazyla 12 kg po jakims czasie zauwazylam z mezem ze chudnie i z 12kg zrobilo sie 10kg. Jezdzilismy po roznych lekarzach kazali robic wyniki krwi i tak my zrobili i okazalo sie ze wynyki sa w normie. Prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Proszę nie ustawać w poszukiwaniu przyczyny utraty masy ciała u córki. Nie wiem jakie badania do tej pory państwo wykonali dlatego ciężko mi udzielić dokładnej odpowiedzi. Przyczyny utraty masy ciała (i najczęściej zahamowania wzrostu) mogą być hormonalne lub związane z zaburzeniami wchłaniania, ponadto rzadziej z chorobami nerek i metabolicznymi. Sugeruję kontakt z poradnią zaburzeń żywienia.gastrologiczną oraz endokrynologiczną.