Szybkie przytycie i nerwowość a zaburzenia hormonalne

W ciągu ostatniego 1,5 miesiąca przytyłam 8 kg, zrobiłam się nerwowa i drażliwa, szybko wybucham płaczem, do tego od jakiegoś czasu puchną mi nogi i jestem przemęczona. Nie przyjmuję żadnych leków ani antykoncepcji. Czy to mogą być zaburzenia hormonalne?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyną Pani dolegliwości jak najbardziej może być choroba endokrynologiczna. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam.