Przytycie po leczeniu zaburzeń hormonalnych

Witam. Mialem zaburzenia hormonalne i lekarz zapisywal mi kuracje testosteron prolongatum 1zastrzyk co 20 dni tak przez 1,5 roku a potem omnandren 1zastrzyk co miesiac.Po tych lekach przytylem 15 kg,nie zazywam juz 2 lata a nie moge schudnac.zaznaczam ze nie cwiczylem w trakcie brania tych preparatow.jak schudnac?czuje sie napuchniety.

Piotr Pilarski

Stosując dietę o zmniejszonej ilości kalorii oraz regularnie ćwicząc np przez bieganie. Dodatkowo sugeruję wizytę u dietetyka.

Pozdrawiam.