Co zrobić, abym przytyła?

Witam mam 25lat urodziłam dwoch synow jeden ma 4 lata drugi rok mam 164 cm wzrostu i waże 50 kg dla mnie to za malo zaznaczam ze sie nigdy nie odchudzalam a chcialabym przytyc tak do 60 kg nie wiecej aby wygladac normalnir bo teraz to skora i kości jem nie regularnie w wiekszosci nie mam czasu bo zawsze coś jest do zrobienia nie pije oraz nie palę co zrobic abym przytyla ale sie nie roztyla ?:)

Dzień dobry,

powinna się Pani zgłosić do dietetyka, który po zebraniu dokładnego wywiadu będzie Pani w stanie udzielić profesjonalnej pomocy.

Pozdrawiam