Czy jedząc jaja i mięso mogę przytyć 15 kg?

Witam mam kilka pytań, waże 55kg i mam 19lat i mam niedowage, jaką dietę muszę stosować żeby przytyc i czy jedząc bialko (jaja) i mięso mogę przytyc do 70 kg?

Witam, aby przytyć należy stosować dietę wysokoenergetyczną, w której należy zwiększyć podaż węglowodanów. Samo jedzenie białek jaja i mięsa nie zapewni wzrostu masy ciała. Radzę wybrać się do dietetyka, który ułoży Panu dietę wysokoenergetyczną na odpowiednią ilość kcal aby zapewnić zdrowe tempo przyrostu masy ciała.