Jak przybrać na wadze 1 kg?

Witam , mam 175 wzrostu waże 65 kg moja waga jest dobra do wzrostu , no ale chciał bym przytyc tak żeby tygodniowo 1 kg albo co 2 tygodnie 1 kg . Jak mam rozłożyć sobie wartości odżywcze żeby przytyc bez żadnych suplementów

Witam.
Pani BMI wynosi 21,22 i jest prawidłowe. Zwiększenie kaloryczności diety o 1000 kcal/ dzień przez 7 dni, powinno pozwolić Pani zwiększyć masę ciała o ok. 1 kg/ tydzień.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska