Jak szybko przytyć przy niejedzeniu mięsa?

Witam, chcialabym sie zapytac czy przytycie 5-10 kg w miesiac jest mozliwe? Chcialabym przytyc, ale niebardzo wiem jak sie do tego zabrac. Jestem wegetarianka, wiec jedzenie miesa odpada.

Witam serdecznie.
Zalecenia żywieniowe będą trafniejsze jeśli wykona Pani m.in. analizę składu ciała oraz badania laboratoryjne. Istotny jest również wywiad żywieniowo-chorobowy (wykonany przez np. dietetyka). Wówczas będzie można podać precyzyjniejsze wskazówki żywieniowe.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na
www.diet-coaching.xaa.pl

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam,
W przypadku diety normalizującej masę ciała ważne jest indywidualne dopasowanie kaloryczności diety do aktualnego Pani zapotrzebowania, zależnego od wieku, wzrostu, aktywności fizycznej, stanu zdrowia. Gdy zapotrzebowanie zostanie ustalone energetyczność Pani diety należy podnosić stopniowo, aby proces przybierania na wadze był racjonalny. Gdyby podała Pani więcej danych mogłabym odpowiedzieć bardziej szczegółowo. Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam, Anna