Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak ułożyć plan żywieniowy, by przytyć?

Witam Jestem studentem, mam 23 lata 184cm wzrostu i około 60 kilo wagi. Jestem co tu dużo mówić chudy, chodź odżywiam się normalnie. Jem tyle ile potrzebuje w danym momencie, czyli czasem więcej niż moi rówieśnicy. Prowadzę raczej siedzący tryb życia. Stąd moje pytanie: czy jest możliwość odwiedzenia darmowego dietetyka który pomógł by mi ułożyć odpowiedni plan zywieniowy dopasowany do moich indywidualnych potrzeb? A może powinienem zgłosić się gdzieś indziej? Gdzie szukać informacji? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Oleje zimnotłoczone a oleje rafinowane

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby skonsultować z rzeczywiście z dietetykiem. Proszę skorzystać z wyszukiwarki na naszym forum.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Nie ma możliwości skorzystania z porady dietetyka ambulatoryjnie w ramach NFZ. W celu ustalenia adresu poradni zajmującej się doradztwem dietetycznym w Pana okolicy pomoże lekarz rodzinny.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam serdecznie.
Zalecenia żywieniowe będą trafniejsze jeśli wykona Pan m.in. analizę składu ciała oraz badania laboratoryjne (skonsultowane z lekarzem w celu wykluczenia bądź potwierdzenia ewentualnych schodzeń). Istotny jest również wywiad żywieniowo-chorobowy (wykonany przez np. dietetyka). Wówczas będzie można podać precyzyjniejsze wskazówki żywieniowe.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na
www.diet-coaching.xaa.pl

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy