Nadmierne objadanie się u 47-latki

Witam Mam 47 lat i zaczynam miec problem ze zdrowiem, potrafie nie objadac sie przytyc w miesiac nawet 4 kilo. Wykonuje prace fizyczna i nawet to nie pomaga mi utrzymac prawidlowej wagi. Zaczelam miec nieregularne miesiaczki, rozregulowalam sobie sen nocny, moge przysnac o 20,spac 3 godziny i polozyc sie o 1 i wstac o 4 do pracy. Boje sie abym nie upodobnila sie do mojej mamy, w wieku 67 lat, jest po operacji biodra,otyla zly przeplyw limfy i sloniowatosc. Prosze o pomoc

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam seredcznie,
proszę skonsultować się z poradnią zaburzeń odżywiania, bez skierowania od lekarza POZ ( Nowowiejska lub Sobieskiego).
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Zalecenia żywieniowe będą trafniejsze jeśli wykona Pani m.in. analizę składu ciała oraz badania laboratoryjne (skonsultowane z lekarzem w celu wykluczenia bądź potwierdzenia ewentualnych schorzeń). Istotny jest również wywiad żywieniowo-chorobowy (wykonany przez np. dietetyka). Wówczas będzie można podać precyzyjniejsze wskazówki żywieniowe.

Zapraszam na moją stronę http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska