Tabletki na odchudzanie a Letrox100

Mam niedoczynność tarczycy i zażywam letrox100. Wiem, że pół godziny po zażyciu go nie powinno się niczego spożywać, ani nawet pić niczego poza wodą. Jednak teraz chciałam wspomóc swoje odchudzanie tabletkami therm line, które powinnam brać pół godziny przed śniadaniem, więc moje pytanie brzmi - czy jak wezmę je równo z hormonami to czy zakłócą ich działanie?

Nie należy łączyć leków hormonalnych z żadnymi suplementami odchudzającymi. Po zażyciu Letroxu rzeczywiście należy odczekać 30 minut a następnie zjeść śniadanie. Nie należy jednocześnie zażywać innych leków ani suplementów.