Czy suplementy diety rzeczywiście wspomagają odchudzanie?

Dzień dobry! Moje pytanie dotyczy środku Therm Line II. Czy działa on, jeśli się nic nie je i czy to jeszcze szybciej mi pomoże zrzucić wagę? Czy też trzeba przynajmniej trochę zjeść? To ważne, czekam na jak najszybszą odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Witam serdecznie,

przede wszystkim preparat ten jest przeznaczony dla osób dorosłych, więc jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie jest to preparat dla Ciebie.

Ponadto jest to suplement diety przeznaczony dla osób otyłych, który wspomaga odchudzanie, a zatem jego przyjmowanie powinno być elementem kuracji odchudzającej łączącej dietę z aktywnością fizyczną. Preparat wspomaga proces odchudzania, ale sam z siebie nie spowoduje cudownego schudnięcia.

Spożywanie samego suplementu byłoby co najmniej nierozsądne i niebezpieczne dla zdrowia. Głodzenie się powoduje skutek przeciwny, organizm bowiem zamiast chudnąć spowalnia metabolizm.

Proszę dokładnie przemyśleć zastosowanie tego preparatu. Nie jest on przeznaczony dla każdego np. dla osób cierpiących na niektóre choroby przewlekłe.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty