Tępe bóle nadbrzusza a wynik USG

witam od kilku lat mam tępe bóle nadbrzusza usg wykazało trzustka o niskim echu,o wymiarach głowa16mm trzon 7mm ogon 20mm .w miąższu trzustki liczne zwapnienia.widoczny przewód trzustkowy średnicy 3mm.nerki przeciętnej wielkości .poszerzony UKM w nerce prawej,reszta organów w normie bądź prawidło ,badania z krwi w normach Ww surowicy ALT 24 AST 21 AMYLAZA 39 kreatynina 0,7 ,żelazo 32 CRP,ilościowo -5,0 Glukoza 87 Insulina 6,45 hemoglobina11,7 leukocyty 6,51 erytrocyty 4,41 co robić ???

Obraz USG sugeruje PZT ( przewlekłe zapalenie trzustki ) - ze względu na objawy i obraz USG warto udać się do gastroenterologa i poszerzyć diagnostykę.