Tępy ból brzucha i powiększone węzły chłonne w pachwinie

Od kilku miesięcy tępo boli mnie brzuch nisko z prawej strony. Miała robione usg brzucha,nerek,badał mnie chirurg,ginekolog-wszystko ok poza powiększonymi węzłami w pachwinie.Dostałam antybiotyk-nic.Dodatkowo ostatnio boli mnie"w krzyżu" czasem ból promieniuje do góry po całych plecach.Sztywnieje mi kark,mam ciężką głowę,zmęczony wzrok. wyczułam też niebolesny guzek na szyi.Miałam podwyższone CRP i leukocyty powyżej 11. Niedługo idę powtórzyć badania. Co powinnam zrobić?

Proszę zgłosić się na konsultację do ginekologa onkologa.
W Warszawie znajdzie Pani lekarkę tej specjalizacji na ul. Paryskiej 11.
Tak będzie najrozsądniej.
pozdrawiam,
Iwona Manikowska