Testosteron i LH poniżej normy u 20-latka

Witam. Chciałbym prosić o opinie endokrynologa. W wieku 15 lat zauważyłem u siebie dziwne objawy zdrowotne, miałem szereg badań ale wszystko było w normie, objawy te nie były tak silne więc mogłem jeszcze normalnie funkcjonować. Z biegiem czasu było coraz gorzej, w wieku 18 lat doszły kolejne objawy: torbiele najadrzy, problemy ze wzwodem, wzrost wagi, bladość i ogólne osłabienie,rzadsze włosy na całym ciele, lh wyszło poniżej normy, niski poziom testosteronu. Endokrynolog dał mi testosteron.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza urologa i postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy badających.