Tętniakowato poszerzone tętnice płucne

witam .jestem po korekcji wady asdII i waluwotomi zastawki tetnicy plucnej . w ostatnim badaniu mr serca wyszlo ze mam tetniakowato poszerzone tetnice plucna 3,3cm z umiarkowana niedomykalnoscia zastawki tetnicy plucnej ,powiekszona prawa komore serca okolo 4 cm .co to znaczy te tetniakowate poszerzenie ? i co dalej sie z tym robi ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się najlepiej tam gdzie był wykonywany zabieg asdII. Bez poznania większej ilości informacji ciężko jest coś więcej powiedzieć.