Tętnice koła Willisa i ich gałęzie bez widocznych tętniaków ani innych malformacji naczyniowych
Proszę o interpretacje wyniku TK Angio głowy - tętnice Hypoplastyczny odc. P1 RPCA z wydatną RPCoA. Hypoplastyczna LPCoA. Poza tym tętnice koła Willisa i ich gałęzie bez widocznych tętniaków ani innych malformacji naczyniowych

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik badania powinien ocenić specjalista neurolog lub neurochirurg i odnieść go do aktualnego obrazu klinicznego.