Tężyczka i częste parestezje w obrębie twarzy

Witam Mam zdiagnozowaną Tężyczkę(Próba ischemiczna). Oprócz bardzo częstych parestezji w obrębie twarzy sporadycznie występuje u mnie wrażenie osłabienia połączone z pozornymi zaburzeniami widzenia (klatkowanie szybkich obrazów w obrębie wzroku). Przy tych kilkusekundowych epizodach dochodzi także do mrowienia prawej ręki ale jakby tylko w obrębie okolic kciuka i nerwu promieniowego. Czy to wszystko objawy tężyczki

Trzeba jeszcze zbadać rodzaj tężyczki (jawna lub utajona), opisane objawy bardzo często są objawami tężyczki utajonej. Tężyczka natomiast może występować jako choroba współistniejąca.