Zapytaj lekarza

7 3 3 , 4 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mam robić z tymi parestezjami?

Witam, Od jakichś 6 tygodni dokuczają mi liczne falsykulacje, parestezje, lekkie szarpnięcia mięśni, przy tym ogromny niepokój i lęk.. bóle kręgosłupa mrowienia dłoni, stóp, bóle głowy, oczu, ogólnie dużo by wymieniać, są momenty że czuje się w porządku..każda nieprawidłowość w moim ciele jest od razu analizowana w internecie co mam wrazenie ze potęguje wszystkie objawy których jest naprawdę dużo!!!Robiłam próbę tężyczkową i wyszła dodatnia(mam również wyniki badań wapnia, magnezu i wapnia zjonizowanego które wyszły w normie więc nie chce mi się wierzyć że może to być tężyczka) byłam na wizycie u neurologa ponieważ wyczytałam że takie objawy może dawać SM i SLA i neurolog po badaniu stwierdziła że jej to w ogóle na to nie wygląda, badanie wyszło okej ale dla wykluczenia dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. I teraz wariuje nie mogę spać po nocach, odczuwam silny strach przed tymi chorobami szczególnie SLA...
KOBIETA, 24 LAT 2 miesiące temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!!

Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !! Opisuje PANI BARDZO LICZNE OBJAWY ? NERWICOWE?: bardzo liczne objawy, nie podejrzewam absolutnie SLA ani chorób mięśni!!!

PANI OPISY: " Od jakichś 6 tygodni dokuczają mi liczne falsykulacje, parestezje, lekkie szarpnięcia mięśni, przy tym ogromny niepokój i lęk.. bóle kręgosłupa mrowienia dłoni, stóp, bóle głowy, oczu, ogólnie dużo by wymieniać, są momenty że czuje się w porządku..każda nieprawidłowość w moim ciele jest od razu analizowana w internecie co mam wrażenie że potęguje wszystkie objawy których jest naprawdę dużo!!!Robiłam próbę tężyczkową i wyszła dodatnia ? CZĘSTO DODATNIA PRÓBA!!/ (mam również wyniki badań wapnia, magnezu i wapnia zjonizowanego które wyszły w normie więc nie chce mi się wierzyć że może to być tężyczka) byłam na wizycie u neurologa ponieważ wyczytałam że takie objawy może dawać SM i SLA i neurolog po badaniu stwierdziła że jej to w ogóle na to nie wygląda, badanie wyszło okej ale dla wykluczenia dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. I teraz wariuje nie mogę spać po nocach, odczuwam silny strach przed tymi chorobami szczególnie SLA... "

ZAPRASZAM NA KONSULTACJĘ !!!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy