Co mam robić z tymi parestezjami?

Witam, Od jakichś 6 tygodni dokuczają mi liczne falsykulacje, parestezje, lekkie szarpnięcia mięśni, przy tym ogromny niepokój i lęk.. bóle kręgosłupa mrowienia dłoni, stóp, bóle głowy, oczu, ogólnie dużo by wymieniać, są momenty że czuje się w porządku..każda nieprawidłowość w moim ciele jest od razu analizowana w internecie co mam wrazenie ze potęguje wszystkie objawy których jest naprawdę dużo!!!Robiłam próbę tężyczkową i wyszła dodatnia(mam również wyniki badań wapnia, magnezu i wapnia zjonizowanego które wyszły w normie więc nie chce mi się wierzyć że może to być tężyczka) byłam na wizycie u neurologa ponieważ wyczytałam że takie objawy może dawać SM i SLA i neurolog po badaniu stwierdziła że jej to w ogóle na to nie wygląda, badanie wyszło okej ale dla wykluczenia dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. I teraz wariuje nie mogę spać po nocach, odczuwam silny strach przed tymi chorobami szczególnie SLA...

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, analiza wyników badan i pełny wywiad, dłuższa rozmowa Najważniejszy stan Pacjenta : fizyczny i psychiczny , inne schorzenia, przyjmowane leki, ale też sytuacja życiowa, rodzinna w pracy i w otoczeniu W okresie pandemii obserwuję dużo więcej zaburzeń lękowo-depresyjnych i psychosomatycznych!!

Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację !! Opisuje PANI BARDZO LICZNE OBJAWY ? NERWICOWE?: bardzo liczne objawy, nie podejrzewam absolutnie SLA ani chorób mięśni!!!

PANI OPISY: " Od jakichś 6 tygodni dokuczają mi liczne falsykulacje, parestezje, lekkie szarpnięcia mięśni, przy tym ogromny niepokój i lęk.. bóle kręgosłupa mrowienia dłoni, stóp, bóle głowy, oczu, ogólnie dużo by wymieniać, są momenty że czuje się w porządku..każda nieprawidłowość w moim ciele jest od razu analizowana w internecie co mam wrażenie że potęguje wszystkie objawy których jest naprawdę dużo!!!Robiłam próbę tężyczkową i wyszła dodatnia ? CZĘSTO DODATNIA PRÓBA!!/ (mam również wyniki badań wapnia, magnezu i wapnia zjonizowanego które wyszły w normie więc nie chce mi się wierzyć że może to być tężyczka) byłam na wizycie u neurologa ponieważ wyczytałam że takie objawy może dawać SM i SLA i neurolog po badaniu stwierdziła że jej to w ogóle na to nie wygląda, badanie wyszło okej ale dla wykluczenia dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny głowy. I teraz wariuje nie mogę spać po nocach, odczuwam silny strach przed tymi chorobami szczególnie SLA... "

ZAPRASZAM NA KONSULTACJĘ !!!