Tężyczka utajona a badania na czczo

Zdiagnozowano tezyczka utajona badania fosfor 4,65 wapn 9.9 pth 49.3 brane leki w tym dniu to wapn do picia 2 tabletki łącznie 600 mg magnez i potas (łącznie 200mg) chela mag bo (łącznie 200mg) czy badania jak na taką ilość leków wyszły dobrze? Czy nie powinnam wykonać badania naczczo? Mimo takich wyników ataki są coraz częstsze co może je wywoływać? Czy da się to wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy w danym laboratorium ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i ustalenie optymalnego postępowania