Tiki mięśniowe, zaburzenia rytmu serca i podwyższona temperatura ciała u 23-letniego mężczyzny

Na co mogą wskazywać tiki mięśniowe w różnych miejscach ciała, zaburzenia rytmu serca - coś w rodzaju dodatkowego skurczu, zmiany nastroju, temperatura powyżej 37, poczucie lęku i przygnębienia i pojawiające się raz na kilka dni duszności. Choruję od dzieciństwa na skoliozę oraz od dóch miesięcy leczę się na alergię (roztocza, bylica). Dziś dodatkowo zauważyłem u siebie bóle stawów w łokciach i nadgarstkach. Mam 23 lata, z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.