Tiki nerwowe i krzywienie się 1,5-rocznego dziecka

Witam corka ma półtora roku kilka razy dziennie robi taki tik krzywi się jakby jadła coś kwaśnego czasem przy tym mrugnie jednym okiem trwa to kilka sekund i dalej wszystko ok zdarza się to może ze 3-4 razy dziennie od około tygodnia nigdy wcześniej tego nie zauważyłam ostatnio dwa dni temu byliśmy na kontroli u okulisty ale z innego powodu i wszystko z oczkami ok.Czy takie zachowanie jest normalne? Dlaczego tak się dzieje? Corka ostatnio pcha rączki do buzi jakby na zeby czy może to od tego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatry, po wstepnym badaniu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowanie.

Naprawdę chce Pani diagnozować dziecko przez internet na podstawie kilku ogólnych objawów. Duża odwaga.
Proszę udać się do pediatry a najlepiej do neurologa dziecięcego.