TK jamy brzusznej i przebyta zakrzepica żyły wrotnej

Witam serdecznie. Miałem robiona TK Jamy Brzusznej.Jestem teraz poza krajem ale dostałem wynik dziś i chciałem się dowiedzieć czy natychmiast powinienem skontaktować się z lekarzem, czy na spokojnie moge zrobić to wiosną. Lecze się w Evitie i u prof. budzuńskiego. jesytem po operacji żylaków przełyku w roku 1979. Stwierdzono nadciśnienie w żyle wrotnej a TK pokazało przebyta zakrzepicę ż. wrotnej z nastepowym przekształceniem jamistym. prosze o kontakt nawet na maila

Opisywana PRZEBYTA zakrzepica może wynikać z istniejącego już wcześniej schorzenia i operacji. Jeśli nie ma w tej chwili żadnych dolegliwości - nie trzeba się spieszyć z konsultacją lekarska, choć nie ma możliwości wyznaczenia ram czasowych!