Tkanka tłuszczowa wewnątrz gruczołowa w postaci drobnych rozsianych obszarów

witam. prosze o pomoc.usg piersi;utkane piersi gruczilowo tluszczowe.tkanka tluszczowa wewnatrz gruczolowa w postaci drobnych rozsianych obszarow.torbielowate poszerzone przewodu mlekowego na odcinku 6mm do szerokosci 3,5mm.w prawym dole pachowym wezel chlonny 8mm o czesciowo wloknistym charakterze.w lewym dole pachowym znacznie powiekszony wezel chlonny 30x12mm o nieco wzmozonym ukrwieniu.chce dodac ze badanie jest co 6 m-cy i systematycznie sie powieksza.gdzieszukac pomocy.

W gruczołach sutkowych brak cech patologii. W lewym dole pachowym znacznie powiększony węzeł chłonny do rozważenia wykonanie biopsji cienkoigłowej tego węzła lub doszczętne jego wycięcie i następowa diagnostyka histopatologiczna. O dalszym postępowaniu po bezpośrednim badaniu powinien zadecydować najlepiej chirurg.