Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tkanka tłuszczowa wewnątrz gruczołowa w postaci drobnych rozsianych obszarów

witam. prosze o pomoc.usg piersi;utkane piersi gruczilowo tluszczowe.tkanka tluszczowa wewnatrz gruczolowa w postaci drobnych rozsianych obszarow.torbielowate poszerzone przewodu mlekowego na odcinku 6mm do szerokosci 3,5mm.w prawym dole pachowym wezel chlonny 8mm o czesciowo wloknistym charakterze.w lewym dole pachowym znacznie powiekszony wezel chlonny 30x12mm o nieco wzmozonym ukrwieniu.chce dodac ze badanie jest co 6 m-cy i systematycznie sie powieksza.gdzieszukac pomocy.
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Aborcja

Aborcja to kontrowersyjne zagadnienie. Wiele osób chciałoby ją zalegalizować, jednak polskie prawo tego nie dopuszcza. O aborcji wypowiada się prof. Krzysztof Czajkowski.

W gruczołach sutkowych brak cech patologii. W lewym dole pachowym znacznie powiększony węzeł chłonny do rozważenia wykonanie biopsji cienkoigłowej tego węzła lub doszczętne jego wycięcie i następowa diagnostyka histopatologiczna. O dalszym postępowaniu po bezpośrednim badaniu powinien zadecydować najlepiej chirurg.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

U ginekologa lub ginekologa/onkologa, zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy