Tłuszczak w obrębie łopatki a jego usuwanie

witam,,,mam 40 lat,,jak bylam młodsza i szczuplejsza o7 kg,,,nie miałam na jednej łopatce tłuszczaka ,,teraz mi sie pojawił,,,ogólnie wiedziałam że takie cos mam bo kiedys lekarz mi mówił,,,że mam tłuszczaka,,,jest on spory,,bo taki duży jak dłoń,,,mam przez to rozstepy na łopatce,,,czy da sie to usunac i gdzie sprawdzic czy to nie grożne?

Pierwszym elementem jest badanie USG zmiany i określenie jej położenia względem powięzi. Następnie kwalifikacja do chirurgicznego usunięcia zmiany.