Toksoplazmoza i poronienie

Jestem świeżo zakażona toxoplazmozą. Poroniłam 2 mies temu.Teraz się leczę.Brałam 2 tyg temu Biseptol 2xdz.Później przerwa 2 tygodnie.Teraz znowu antybiotyk Rovamycine 2x dz ale już 3 tyg.Po pierwszym antybiotyku pod koniec 2giego tygodnia brania antybiotyku czułam piekącą twarz,ciało.Boję się bo drugi antybiotyk mam brać 3 tyg i jeśli by działo się to samo czy mam dalej przyjmować leki?Zależy mi szybko się wyleczyć.Czy moje leczenie będzie długie?Czy wystarczy już te leczenie?

witam,
lek który Pani otrzymała na 3 tyg. jest lekiem pierwszego rzutu leczenia toksoplazmozy więc leczenie jest prawidłowe.
Jeżeli jakiekolwiek działania niepożądane leku wystąpią podczas leczenia, należy zgłosić się do lekarza wypisującego lek.
pozdrawiam serdecznie!