Torbiel w wyniku USG tarczycy a kołatanie serca, nudności i uczucie zimna

Witam serdecznie,ostatnio w usg tarczycy wykryto u mnie torbielki.W marcu TSH wyn ,10,54 .Jednak ostatnie były w normie 2,29.Czy mam powód do niepokoju Nadmieniam równiez ze czuję się paskudnie.Mam kołatania serca,nudnosci jest mi wciąż zimno.Podczas rtg płuc,okazało się że mam lewą komorę serca większą i wydłużoną aortę.W marcu robiono mi echo serca ,było wszystko ok.Pokazałam wyniki i poinformowałam o moim złym samopoczuciu lek rodzinnego ,stwierdziła że nie ma powodu do niepokoju.

Witam! Wahania poziomu TSH, pomimo prawidłowego poziomu w chwili obecnej mogą mimo wszystko wskazywać na dysfunkcję gruczołu. Myślę że w tej sytuacji warto wykonać oznaczenie wolnych hormonów tarczycy - fT3, fT4, które najpełniej świadczą o jej funkcji.