Torbiele w obydwu piersiach
Witam mam 30 lat i w obydwu piersiach mam po 3 torbiele. Wczoraj po pół roku od ostatniego badania USG zrobiłam je ponownie torbiele się minimalnie pomniejszyły i powiększyły. Lekarz zalecił mi dalej branie mastodynonu. Czy powinnam udać się do innego lekarza?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, co do prawidłowości zaleceń lekarza prowadzącego, proszę skonsultować się z innym specjalistą.