Torbiele w piersi przed okresem a zabieg powiększenia piersi

na usg piersi na 4 dni przed okresem wykryto u mnie dwie małe torbielki po 4 mm. Lekarka powiedziała ,że to nic poważnego i możliwe ,że po okresie się wchłoną.Za dwa tygodnie mam operację powieszania piersi czy chirurg plastyk nie odwoła operacji ze względu na te torbiele? proszę o pomoc mArTA 24 LAT
ponad rok temu

Witam serdecznie. Decyzja co do operacji powiększenia piersi przy obecności torbieli zawsze należy do operatora. Zależy bowiem od techniki zabiegu, doświadczenia danego ośrodka i oraz umiejscowienia implantu w stosunku do torbieli. Zmiany są niewielkie, prawdopodobnie zabiegu nie trzeba będzie więc przekładać, ale tak jak pisałam ostateczna decyzja należy do operatora.