Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik a stosowanie Hascodermu i Differinu

Mam lekki trądzik i jestem pod opieką dermatologa, obecnie stosuję Hascoderm z rana, a Differin na noc, jednak jak to maść od trądziku - wysusza mi skórę. Twarz jest bardzo sucha w dotyku, widoczne się suche skórki, w niektórych miejscach się łuszczy. Więc moje pytanie to: Jakim kremem się nawilżać? Czy przerwać na jakiś czas kurację? Jeśli krem to czy dobre są takie drogeryjne np. z Ziaji?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Proszę udać się do apteki, gdzie farmaceuta dobierze odpowiedni preparat nawilżający cerę. Nie powinna Pani przerywać kuracji bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy