Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trądzik grudkowo-zaskórnikowy u 18-latki

Witam, Córka lat 18 ma trądzik grudkowo- zaskórnikowy. Od września leczy się Aknenorminem (obecnie 2x20mg, 1x20mg) po miesiącu kuracji nastąpiło straszne nasilenie, wysyp podskórnych ropowiczych zmian. Mimo, że lek bierze 3,5 miesiąca to cofa się to strasznie opornie i ciągle coś wyskakuje. Czy tak może to przebiegać. Ona jest załamana nasileniem zmian i słabymi efektami. Pozdrawiam
KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu

Czym charakteryzuje się trądzik różowaty?

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty.

Pogorszenie po miesiącu to normalna reakcja w trakcie leczenia tym lekiem, nie ma się czym martwić. Leczenie jest długie, ale warto wytrwać, nagroda jest dopiero po zakończeniu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy