Trądzik i czerwone ślady po krostach

Witam, Mam 19 lat. Nigdy nie miałam dużego problemu z trądzikiem i nawet gdy coś mi wyskakiwało to szybko znikało. Natomiast od jakiegoś czasu gdy jakiś pryszcz mi wyskakuje bardzo długo się goi mimo stosowania różnych maści, płynów itp. i zostawia czerwone ślady. Dlaczego tak się dzieje i jak mogę pozbyć się punktowych przebarwień również opornych na stosowanie różnych specyfików.

Nie wiem jakich maści Pani używa. Polecam konsultację lekarską, jest wiele skutecznych leków dostępnych tylko na receptę, które maja działanie przeciwbakteryjne i przeciwtrądzikowe.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka