Trening na rowerku stacjonarnym w ciąży

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży. Przed ciążą ćwiczyłam okolo 2h dziennie. Czy w ciąży mogę jeździć godzinkę dziennie na rowerku stacjonarnym? Dodam, ze fizycznie po takim treningu nie odczuwam zmęczenia, nie tracę oddechu itd. Mimo to boje się troche ponieważ raz czytam ze zaleca sie sport w ciąży, a raz ze w pierwszym trymestrze moze on szkodzić. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie zalecenia co do ćwiczeń można ustalić na podstawie bezpośredniego badania lekarskiego. Proszę udać się do ginekologa.