Tryb życia a możliwe choroby

Chciałem zapytać o ewentualne objawy chorób, które mogą wystąpić przy moim stylu życia. Dziennie przed ekranem komputera spędzam około 14 - 17 godzin. Moja praca polega na rozwiązywaniu problemów o charakterze informatycznym. Dziennie wypijam ok. 3 kawy. Nie dbam o przepisy BHP. Nie uprawiam sportów. Moja dieta składa się głównie z zapiekanek i pizz, jednak jestem wyjątkowo chudy. Jakie choroby mogą wystąpić przy tym trybie życia? Na co powinienem zwrócić uwagę (na jakie objawy)?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Przy takim trybie życia mogą wystąpić liczne zaburzenia organizmu. Rozpoczynając od problemów trawiennych a kończąc na problemach z sercem oraz wzrokiem.