Trzepotanie serca a nerwica

Witam,kilkanaście razy dziennie odczuwam tak jakby zatrzepotanie serca, aż w gardle, towarzyszy temu taki prąd przechodzący po całym ciele i natychmiastowe uczucie strachu. Często też odczuwam niemarowe bicie serca, jakby skakało, fikało koziołki itp. Ciśnienie w normie, kilka EKG wyniki też dobre, 3 x echo serca- też ok, wynik holtera to pojedyńcze pobudzenia komorowe ( dosł. 4) i kilkanaście nadkomorowych (ok 30) w ciągu doby. Czy te obiawy i skurcze mogą byc na tle nerwowym? Mam nerwicę

Witam, za mało jest danych o Pani aby postawić diagnozę, ale opisane przez Pania objawy są charakterystyczne dla nerwicy. Zachęcam do wizyty u psychiatry i/lub psychologa, pomogą oni postawić pewna diagnozę i pokierują leczeniem, Pozdrawiam