Twarda krostka na dziąśle u dziecka

Witam, u mojego miesięcznego synka pojawiła się na dziąśle dziwna twarda krostka(?). Sam nie wiem jak to nazwać. Jest to biała twarda grudka umiejscowiona z przodu dziąsła. Przypomina ząb. Dzisiaj byłem z nim u pediatry i pedodonty. Nikt nie potrafił dokładnie powiedzieć co to może być. Zalecili obserwację. Czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem? Proszę o pomoc

Bez badania mało można powiedzieć. Skoro specjaliści zalecili obserwację najlepiej się zastosować do ich zaleceń oraz zgłaszać z synem do kontroli okresowej.

Witam serdecznie,
Bez badania i większej ilości informacji ciężko powiedzieć coś więcej - najlepiej słuchać się specjalistów i uważnie obserwować grudkę.